ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE OKOLICE OCZU

Regulacja brwi oraz henna brwi i rzęs to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów upiększających.

Koloryzacja zagęści optycznie Twoje brwi i rzęsy, dodatkowo regulacja brwi otwiera optycznie oko dodając elegancji i wyrazistości Twojemu spojrzeniu. Po zabiegu możesz zażywać kąpieli, sauny, uprawiać sport i pocić się a kolor brwi i rzęs nie spłynie tak jak w przypadku kosmetyków do makijażu. To powoduje, że regulacja brwi oraz henna brwi i rzęs to najlepszy sposób na eleganckie i wyraziste spojrzenie.

Regulacja brwi 40zł

Henna brwi + regulacja 60 zł

Komplet ( henna brwi i rzęs + regulacja) 70 zł

TRWAŁA NA RZĘSY czyli klasyczny lifting rzęs

Wyrzuć swoją zalotkę do rzęs! Rzęsy jak marzenie? Zapewnij sobie promienne spojrzenie dzięki klasycznemu liftingowi rzęs

Trwała rzęs polega na trwałym kształtowaniu, podkręceniu rzęs przy użyciu profesjonalnych preparatów. Preparaty te są delikatne i bezpieczne dla oczu.

Na przyklejone do specjalnego wałeczka rzęsy górnej powieki nanosi się płyn, który podkręca rzęsy a następnie utrwala. Zabieg jest w pełni bezbolesny. Po zabiegu trwała na rzęsy  można od razu wykonać hennę na rzęsy.

CENA 100 zł

TRWAŁA STYLIZACJA BRWI THUYA – Laminacja brwi

Trwała Stylizacja Brwi nazywana również laminacją lub laminowaniem to zabieg polegający na zmianie kształtu włosa, nadając mu nowy, pożądany kierunek i podatną na układanie strukturę.

Jest to zabieg stosowany w celu modelowania odpowiedniego kształtu brwi. Po zabiegu włosy uzyskują narzuconą formę, nabierają elastyczności oraz miękkości. Łatwo się je układa bez efektu sklejenia.

Zabieg przeznaczony jest dla osób z brwiami niesfornymi, rosnącymi w różnych kierunkach, wymagającymi okiełznania.

Doskonale sprawdzi się również w przypadku brwi, które za sprawą nieprawidłowego ukierunkowania wyglądają na wybrakowane, niewidoczne.

Przez zabieg brwi staną się szersze, bardziej puszyste, wyrównane, pełniejsze.

Farbowanie brwi przy użyciu farbek Thuya staje się wyjątkowe a to za sprawą unikatowej formuły keratynowej oraz arganowej a także dodatkowych komponentów tj: aloe vera, witaminy A, B1, B6,i B12, witaminy C oraz E, kwas foliowy, minerały oraz mnóstwo środków odżywczych. Wszystko to sprawia, że proces farbowania jest nie tylko oszczędny dla włosa, ale także odżywia go i nadaje mu blasku. Dodatkowo przywraca odpowiednią strukturę.

WAŻNE ! Po zabiegu trwałej stylizacji brwi Thuya bardzo ważnym oraz koniecznym elementem jest użycie kremu arganowego Thuya. Sprawi on, że włos staje się elastyczny, wpływa na czas utrzymania się efektu ujarzmienia włosa oraz nawilża włos. Zaleca się codziennie stosowanie kremu w celu uzyskania maksymalnego efektu docelowego po zabiegu.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

– przerwana ciągłość naskórka ( rany, skaleczenia, świeży makijaż permanentny)

– stany zapalne oraz wszelkie zmiany skórne

– opryszczka, chemioterapia

– choroby zakaźne

– AZS i trądzik w stanie zaawansowanym

– alergia, nadwrażliwość na preparaty

 

RYZYKO NIEPOWODZENIA ZABIEGU:

– ciąża i karmienie piersią

– chorobowe zmiany hormonalne

– przyjmowanie antybiotyków

– czasowe zmiany hormonalne ( miesiączka)

– włos przycięty (laminowanie)

– bardzo tłusta skóra (farbowanie)

CENA 130 zł